Main menu

Fizjoterapia

Wszystkie zabiegi wymienione poniżej wykonuję zarówno w gabinecie masażu, jak i podczas wizyty domowej.

Oferuję

 • fizykoterapię: to jedna z form fizjoterapii, w której wykorzystuje się różnorodne bodźce fizyczne, takie jak temperatura, światło, energia elektryczna i pole magnetyczne. Fizykoterapia może być stosowana jako uzupełnienie terapii lub samodzielne leczenie działające przeciwbólowo, przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. W swojej ofercie proponuję Państwu dwa rodzaje fizykoterapii:

  • SWIATŁOLECZNICTWO – metoda z użyciem lampy Sollux, która wytwarza promienie światła podczerwonego i wysyła je dalej przez filtr. W zależności od oczekiwanego rezultatu do leczenia wykorzystuje się filtr czerwony lub niebieski. Czerwony ma działanie przeciwzapalne i pobudzające. Stosuje się go również w przy napięciu mięśni i źle gojących się ranach. Niebieski filtr działa uspokajająco i przeciwbólowo, dlatego świetnie nadaje się w stanach pourazowych i nerwobólach.
  • ELEKTROTERAPIA/TENS – leczenie prądem, wykorzystujące prądy niskiej i średniej częstotliwości, które wyciszają ból. Jest bardzo skuteczną metodą w walce z nerwobólami, zespołami bólowymi mięśni, kręgosłupa i stawów. Stosowany jest również przy bólach głowy i migrenach, dolegliwościach reumatycznych, bólach pourazowych oraz pooperacyjnych. Zabieg TENS nie może być przeprowadzany u osób:
    - z nowotworami,
    - z rozrusznikami serca,
    - chorych na epilepsję,
    - ze zmianami skórnymi lub stanami zapalnymi,
    - kobiet w ciąży lub okresie menstruacji.
 • kinezyterapię, czyli gimnastykę leczniczą wykorzystującą różne formy ruchu. Stosowana jest przede wszystkim w dolegliwościach układu ruchu, jak bóle kręgosłupa, stawów czy wady postawy, ale pomaga również wrócić do zdrowia osobom po zawałach serca lub udarach mózgu. Odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne pozwalają poprawić wydolność i sprawność fizyczną organizmu, a także wzmocnić mięsnie.
 • terapie łączone – połączenie masażu leczniczego i zabiegów fizykalnych (sollux, elektrostymulacja, TENS, interferencje).
 • terapie walki z obrzękiem, tj. połączenie drenażu limfatycznego, bodywrapping, kinesiologytapingu i hirudoterapii.

Zapraszam do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, sportowców, jak i firmy oraz kluby sportowe!

Dojazd na zabiegi i masaże na terenie Wrocławia bezpłatny!

 • Facebook